| Paul11234232 a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Mircea Eliade din Bucuresti? Se invata cat de cat bine?
P.S. : Eu vreau sa intru la profil uman. Aveti idee daca trebuie sa dau vreo proba sportiva inainte?

1 răspuns:
| AndreiAndrei1976 a răspuns:

Dupa părerea mea zic sa iti alegi alt liceu daca ai medie mai buna. Si acolo se dau la toate profilele proba sportiva din cate stiu eu. Eu sunt in colegiul National Gheorghe Lazar si m-am bucura sa vi la noi in liceu happy