| Goofy a întrebat:

Ce parere aveti despre liceul Miron Costin Iasi?

Răspuns Câştigător
| Someone2006 a răspuns:

Mda... E destul de bun. Iti recomand liceul Negruzzi, Racovita, Cantemir sau Vasile Alecsandri. Sunt, DUPA PAREREA MEA, mai bune... Bafta oricum!

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Relativ mediocru.

| tzutzcCool a răspuns:

Ei bine, e o medie mare. Oricum, incerca la celelatle 2 licee. In ce clasa esti? M. Costin ar fi un liceu bun, dar dupa mine nu ar fi prima alegere. Oricum, daca stai in apropierea lui, e foarte bine!

| Goofy explică:

Am uitat sa zic, media mea de admitere e 8, 20 deci nu sunt nici de negruzzi dar nici de leonida, de asta aleg Miron Costin, pentru ca e de nivelul meu cred.

| Goofy explică:

Intru in clasa a 9a!

| gbri a răspuns:

Este un liceu mediocru datorita majorotatii profesorilor de acolo care fac bullying cu elevii si astfel incurajeaza acest fenomen si la clase prin faptul ca nu reprima acest fenomen. Imi pare rau ca am dat copilul acolo si a rezistat 12 ani. Abia dupa ce a tterminat leceul mi-a spus ce-a patot acolo. Ca liceu, nu recomand.

| gbri a răspuns:

Liceu unde se practica bullyingul frecvent si de profesori si de unii elevi.

| Someone2006 a răspuns (pentru gbri):

@gbri, mi-ai putea da mai multe detalii despre Miron Costin? Multumesc