rroxi44
| rroxi44 a întrebat:

Ce parere aveti despre literatura de consum? Necesara? Relaxanta? De ce a aparut?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Sa stii ca in anumite momente simti nevoia sa citesti ceva facil, fara pretentii, sa te relaxezi, deci cred ca e necesara. De unde a aparut? Probabil din nevoia de a invita la citit o arie cat mai larga de populatie.

1 răspuns:
| miha2010 a răspuns:

Pai este foarte simplu de inteles parerea mea:noi oamenii sau unii dintre noi simt nevoia de a mai citi si altceva decat textele filmelor de la tv, cand vrei sa te relaxezi o carte buna e minunata!