| 4b a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele pretentioase?

Răspuns Câştigător
| tosevmarcel a răspuns:

90% din ei nu se aleg cu nimic pentru ei e totul sau nimic, trebuie sa fi foarte destept ca sa reusesti ce iti propui si cum am spus 90% nu ii duce capu si pretentiile lor se transforma in vise (acum depinde si la ce te-ai referit tu la persoane pretentioase, pentru mine o persoana pretentioasa este o persoana care nu se multumeste cu putin)

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt persoane care știu să se respecte!
Pa, pa.

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Pai nu stiu...sunt cam greu de multumith dar asta nu inseamna ca nu sunt de treaba.ele vor ceva mai special.dar daca sunt rautacioase inseamna ca au fite prea mari si te-as sfatui sa te feresti de persoanele prea fitoase...parerea mea

| alexeanca a răspuns:

Daca sunt pretentioase inseamna ca au caracter si nu se multumesc cu ce pica!

| Yzzza a răspuns:

O persoana pretentioasa dupa parerea mea este o persoana rasfatata.Desiur,nu in toate cazurile si desigur depinde despre ce este vorba(am intalnit persoane care habar nu au sa tina o matura in mana).De exemplu si eu sunt pretentioasa cand vine vorba despre mancare.Mie nu imi plac muraturile, nu imi place ceapa, usturoiul...big grin

| Debb a răspuns:

Vor sa fie unice, speciale se supra-apreciaza si cred ca pot face orice, sunt foarte optimisti ceea ce nu este un lucru chiar rau desi pe unii ii deranjeaza.

| Alex08062018 a răspuns:

O parere proasta

| Marcus99 a răspuns:

O parere proasta

| Andrei226035 a răspuns:

O parere proasta