| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveți despre scandalul manualelor de clasa a V-a.

Răspuns Câştigător
| Andersen2k18 a răspuns:

Un ministru imatur, se vede ca nu stie cum sa puna la cap niste planuri. Elevii nu au manual de matematica, istorie sau romana dar au de sport.Este incredibil ce se intampla in tara asta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil ghidurile alea nici sa nu fie date peste tot in tara. Asa au mai zis cu eBook-urile.

| 1231242 a răspuns:

Niste manuale de sport ar fi bine venite, unii nu stiu cum sa slabeasca la ora actuala, iar de dirigentie este mai bine venit, sa invete adolescentii astia despre Bts.Mie imi plac fetele cu ideea ca daca fac exerc pentru fund o sa il aiba mare, grasimea daxe fundul mare, muschii foarte putin.In fine, in fine...