| Onutzyk a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul cartestraina.ro? Ati cumparat de acolo?

Cel mai complex rasp primeste funda.

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da, am auzit de site-ul asta, dar nu, nu am cumparat de-acolo. Daca vrei sa cumperi, sa stii ca e foarte bun.Altceva nu-ti mai pot spune ca nu mai stiu.

3 răspunsuri:
| celmaitare a răspuns:

Eu am cumparat anul trecut cred si am fost f multumita pentru ca am gasit carti la preturi mai mici decat la celelalte.cumpara cu increderehappy

| Onutzyk explică:

Ms, oricum eu am vazut ca profa de germana ne-a comandat cartile de aici ca as vrea si eu.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru funda.