| BuGsstormbunny a întrebat:

Ce parere aveti, in zona Clujului sunt normale 22-23 grade in luna iunie?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Temperaturile sunt ca "vremea probabila": difera de la an la an.
Media temperaturilor maxime la inceputul si mijlocul lunii iunie este intre 20-25 grade si sunt destul de multe ploi de vara, chiar si cu grindina. La sfarsitul lunii se raresc ploile si incepe canicula de vara, pana la sfarsitul lunii august.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt în Cluj din 1969. Aici sunt normale tot felul de temperaturi, în zona Clujului, și cele indicate de tine, la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam așa e peste tot! Dar ca a fost -3 în țară în luna Mai.
Asta e cam prea de tot, anul asta e total alandala.

| BuGsstormbunny explică (pentru anonim_4396):

A fost si in iulie 2009 noaptea 0 grade.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Așa e vremea, ce sa facem.

| EliseiDenis18 a răspuns:

Sincer da