| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti despre calatoria in timp?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Deocamdata.

6 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Calatoria in timp... m-am uitat la mai multe filme cu ideea asta si trebuie sa recunosc ca pare foarte interesant.
stau si ma gandesc ca parca au reusit sa cloneze un animal, asa ca stiinta a avansat. dar nu sunt atat de increzatoare, asa ca nu prea cred ca vor reusi calatoria in timp.

| gabrielutzu a răspuns:

Va veni momentul( la toti) cand vom calatori in timp, dar cu un singur sens, dus.

| kufu a răspuns:

Deja calatoria in timp nu mai este un subiect SF! S-au facut experimente incheiate cu succes dar la scara atomica! Timpul poate fi manipulat. Sunt inca multe intrebari fara raspuns si paradoxuri legate de calatoria in timp dar in 20 ani cred ca multe isi vor gasi rezolvare.

| galileo a răspuns:

Calatoria in timp este un ideal al lumii. La fel cum a fost sa zburam, sa ajungem pe Luna, asa este si calatoria in timp. DIn pacate acest lucru este imposibil. Pentru ca sa putem face calatoria in timp trebuie sa manipulam timpul, ceea ce este imposibil.

| Teardrop:] a răspuns:

Cred ca mi-ar placeahappy

| nicoleta_5825 a răspuns:

DEOCAMDATA NU A DESCOPERIT NIMENI O ASEMENEA FACILITATE.