| Kyu4321 a întrebat:

Ce platforme gratuite online sunt pentru a învăța să programezi în română? Gen wellcode, dar care nu se plătesc și la care nu trebuie să dai vreun interviu? De preferat pentru Java, JavaScript, C++, Phyton. Dacă nu sunt în română, puteți să-mi spuneți și în engleză, dar să precizați asta. Mulțumesc mult!

2 răspunsuri:
| DumitruDaniel a răspuns:

Incearca https://www.skillseed.io/? gclid=Cj0KCQjwoebsBRCHARIsAC3JP0IToPMXry4DbJxJ_yaKIlv3V-Q7hjKmu5rxyleVOOqH6w6pa8XZoWMaAigEEALw_wcB sau cauta pe google Online Programming Free