| Munteanu_Vlad_Andrei_1975 a întrebat:

Ce poate pica la subiectul 3 la simulare bac 2019 romana cl a 12

6 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Fata mea va pica cand o sa vad ca la subiectul 3 va fi EXACT ce nu am invatat pun pariu. Deja vad poezia aia,, De demult,, si Leoaica tanara iubirea, _, daar ce frumos sa pui niste copii sa memoreze niste tampite de opere care nu ne vor ajuta cu nimic in viata.

Răspuns utilizator avertizat
| Orez a răspuns:

Iti spun eu ce. Orez va pica.

| Munteanu_Vlad_Andrei_1975 explică (pentru Orez):

Cu lapte e o pura întrebare ce am. Pus sa vad ce spun si alții

| XePaul a răspuns:

Un roman care l-ai sudiat, recomand sa inveti cate ceva din fiecare