| anonim_4396 a întrebat:

Ce poti sa iesi cu profilul turism si alimentatie sau stiinte sociale? fundahappyraspuns cat mai repede

Răspuns Câştigător
| diditza23 a răspuns:

Hmm.turismul nu prea ti-as recomanda.eu am temrinat turismul si iti gasesti cam greu( agentiile de turism majoritatea cer experientaoh go on, mai poti ca ospatar(dar totusi faci o facultate doar pentru atat?), receptioner la hotel, ghid turistic(mai greu ). aratau si la tv ca cei de la turism au ajuns prin alte parti la manichiura si pedichiura sau alte prostii care nu au nicio legatura, pentru ca nu se gasesc joburi). plus ca sunt foarte multi la turism.la noi erau peste 300. despre stiintele sociale nu stiu ce sa iti zic, nu prea cunoscbig grin dar poate stiu altii de pe TPU

| nycu98 a răspuns (pentru diditza23):

Ok mersi

| diditza23 a răspuns (pentru nycu98):

Cu placerehappy