| ChiftelutaCrocanta2 a întrebat:

Ce premii se iau dacă iau premiul I.Gen,bani,laptopuri, camere?

P.S.Mă mai știți?

25 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ce premiu unde?
Poti sa fii mai nespecific de atat?

| Andrei200202 a răspuns:

Premiul 1 la ce? Cred ca esti băiatul ala qwick (cred ca asa se scrie)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tigăi

| PainTech a răspuns (pentru Andrei200202):

A văzut că l-am blocat și a făcut alt cont.
Smart.

Răspuns utilizator avertizat
| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru Excalibur09):

Aș vrea eu

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru PainTech):

Tu nici măcar nu mă știi

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru LPCTSTR):

Chestii,pe lângă diplomă, e posibil să iau și bani, cadouri

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru Andrei200202):

Qwack

| LPCTSTR a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Unde, man, unde?
Unde vrei sa iei diplome si bani?
La scoala nu iei bani, doar la olimpiade mai speciale si proiecte destul de importante.

| LPCTSTR a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Iar tu?

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru LPCTSTR):

Eu știu persoane mai apropiate de mine care au câștigat calculatoare, câteva milioane de lei etc.Și da mă, iară eu

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru LPCTSTR):

Se pare că nici cu alt cont nu scap de fețele voastre sadMai bine ne ignorăm, că n-am chef de ceartă

| LPCTSTR a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Nu zic ceva, dar ca sa lamuresc chestia de data trecuta: tu ai vrut sa afli ce stiu despre tine, chestie pe care am facut-o cautand in aparentul tau istoric de intrebari. Acum ca tu ai privit initiativa drept antiidee convenabila tie, este fix problema ta.

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru Andrei200202):

Qwack,nici 6 litere bro. Qwick ești tu cu nația ta

| LPCTSTR a răspuns:

Ai grija la limbaj, chifteluț crocant 2 ce esti tu rolling on the floor
Atat timp cat ai postat intrebarea, ti-ai asumat riscul sa primesti in mod inevitabil raspunsuri care tie nu-ti vor conveni, deci nu veni si zice "nu-ti place, nu manca".
Ti-am zis, interpretarea ta a fost de vina, ca te-a durut adevarul, asta este partea a doua... Ideea este ca tu ai secat cam mult comunitatea, deci probabil ai meritat, zic si eu.
Pastreaza-ti injuriile pentru cine are chef sa asculte, poti fi raportat nu numai de mine, dar cam de intreaga comunitate.

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru LPCTSTR):

Vorbești prostii, tu nu-mi spui mie ce să fac, ai înțeles? Eu respect liberul arbitru, dar nu într-un mod jignitor.Eu îți apreciam intelectul tău,și tu vii la mine cu jigniri.ȚI-AM CERUT CUMVA PĂREREA? Ți-am zis eu ce știi despre mine? Nu,nu am făcut-o,dar tu fugi de adevăr.Șu nu m-a durut adevărul,și eu de pot contrazice,cum că ai vrut papagali și ai amețeli(sper să mai ai).Și miroși a ofticat și a frustrat,nu pricep de ce te-am avut la prieteni.Și dacă mănânci ceva ce nu-ți place, care mai e farmecul? Dacă nu-ți place o postare, nu te uita, nu te obligă nimeni.Nu-ți place un utilizator,există ignor.Dar tu nu vrei să înțelegi, și practic tu doar ofensezi utilizatorii (știu eu).Așa că, să știi, ești prost, lasă-mă în treaba mea

| Andrei200202 a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Ce dracu ai copile, te am jignit cumva?

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru Andrei200202):

Scuze,crede-am că a scris cookie dog

| LPCTSTR a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Atat timp cat decizia a fost a ta sa postezi, ti-ai asumat sa primesti si comentarii pe care tu nu le vei agrea...
Din nou, nu-mi zice "nu-ti place, nu manca" caci solutia ta circula in eter.
Da, probabil ar fi trebuit sa mentionez mai des: "ai postat, ti-ai asumat", dar nu poti concepe asta, ai? Tu crezi ca totu'-i roz in viata si inocenta este de partea ta, ca tu ai drepturi iar noi obligatii... Păi " iete na' " că nu-i așa.
Inainte sa-ti mai strigi dreptul la proprietate intelectuala ca "eu am postat, eu sunt nevinovat "si altele, ca "inocenta" si alte prostii, internetul nu este un loc pentru cei mici, sper ca s-a mai spus asta; zici tu in caps ca daca mi-ai cerut parerea, AI DESCHIS INTREBAREA CATRE INTREAGA ROMANIE, BAIETE, nu numai mie, AI CERUT PAREREA TUTUROR; e la fel ca legea, faptul ca tu n-ai constientizat sau nu aveai constiinta de cauza, nu te scuteste de absolut nicio sanctiune.

Daca tu poti mirosi ecranul telefonului/PC-ului si-ti miroase a frustrat, nu-ti ridica nimic semne de-ntrebare? Eu zic ca-i ca-n principiul oglindei: te vezi pe tine, nu peretele; esti sigur ca nu esti tu frustratul si nu stii de unde miroase?winking
Anyway, pentru prietenie si intelectualitate sunt mereu aici, dar pe teme de genul "azi m-am batut" sau "parintii/fratii mei sunt xyz", mai este vorba de sinapse neuronale cand problema este strict la tine? Consulta dragule un psiholog, nu TPU, din nou, risti sa-ti iei pietre-n cap si dupa zici ca "au, ma doare, da' eu nu ti-am facut nimic"... tipic românesc, ca vina nu este a ta ca intrebi, ci a noastră ca raspundem, ai?
Hai sa fim rationali, probabil am gresit ca te-am facut sa realizezi ca ai scris numai prostii, dar inaninte de toate, ai intrebat "Ce stii despre mine?", iar eu am zis sa-ti raspund, nu ai dat un contex si nici macar un rol semantic, eu de unde sa stiu ca ceea ce este de fapt o aparenta, te va durea atat de tare incat vei tipa mai rau decat "porcul la tăiere"?

| ChiftelutaCrocanta2 explică (pentru LPCTSTR):

Oricum,nu eu am început să te jignesc,eu știu să dau răspunsul civilizat,epave ca tine eșuate sunt multe la mal,de aceea România este așa cum e sadȘi nu mai minți,eu ți-am scris,,De vața mea da câte știi".Era o părere de bine, gen,, Măi, câte știi despre deep web". Dacă te întrebam ce mai știi, atunci puneam un semn frumos, adică? Și ce ți-am cerut eu părerea atunci?

Îți sugerez să-ți vezi de viitorul tău, mai bine să-ți analizezi viața pe a ta decât pe să o analizezi așa atent pe ale altora.Cum de gândești că vrei să fiu perfect, când tu însuți ești imperfect, și ai și minusuri, ca mine(ca să nu te superi)

-Anyway, pentru prietenie si intelectualitate sunt mereu aici-
Dar ești și pentru a avea certuri. Vezi cum vorbesti fara sa stii? Normal ca te jignesc pentru ca tu te iei de cineva fără să știi multe despre el, te-ai băgat la mine la prieteni, doar ca să râzi de mine, și ai zis,, ăsta e un rahat"așa-i?

Mna, cand esti vai de capul tau.Nu inteleg ce vrei sa spui, daca ai peste 20 de ani si asta e tot ce poţi sa dezvolti cu intelectul tău e trist, ai putea sa faci altceva mai bun cu timpul tau decat sa aberezi pe aici mizerii cretine.

| LPCTSTR a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

Eu aberez? rolling on the floor Inseamna ca tu care te smiorcăi ca esti inocent si ca nu ma priveste pe mine prostia ta, ce e? Munca de milostenie la palatul Cotroceni?
Am crezut ca fac un bine sa-ti explic situatia si greseala ta in princial, ca esti un plod frustrat de 12 ani sau cat oi avea, este ceva ce ma privi pe mine iar in finalul finalului, iti voi acorda ignorul pe care l-ai cerut acum mult timp.

Zi bună!

| VasileEmilia a răspuns:

Primesti bursa si, daca ai participat la olimpiade si ai ajuns la faza pe tara, te trimit in tavara de 7 zile gratis(parca 7, nu mai stiu)

| VasileEmilia a răspuns (pentru ChiftelutaCrocanta2):

La noi la scoala se iau 600 lei pentru media 10 pe semestru. Pentru un an scolar primesti 1200 lei maxim daca iei medie generala 10