| ady95 a întrebat:

Ce profil credeti ca e mai bun pentru facultatea de stiinte economice mate-info sau stiinte sociale?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru fiecare individ cel mai bun profil de facultate este acela care corespunde calitatilor si preferintelor lui. Alege profilul conform dorintei tale, s-ar putea ca acestea sa nu corespunda cu ale altora, fiecare este unic intr-un fel sau altul. O alegere buna si succes!

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ştiinţele sociale nu au prea multe în comun cu economia, ar fi mai mult de preferat mate info.

| Elena1234456 a răspuns:

Mate-info.

| withoutme a răspuns:

Mate-info.ai nevoie de matematica nu de istorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate-meo a facut uman si a dat la I. S. E., nu a trecut matematica cu dat dracu. acu' fa si tu ce crezi

| ady95 explică:

La stiinte sociale se face mai multa economie ca la mate-info...