| Diyana a întrebat:

Ce proiect as putea face la engleza? si sa fie si ceva ce i-ar interesa pe colegi big grin

Răspuns Câştigător
| emmaemmanuella a răspuns:

Eu zic ca ai putea face ceva despre sarbatorile americane (ex. Halloween, Valentine's Day ) unde ai putea face niste descrieri frumoase si insotite de diverse fotografii (ex. fotografii cu imbracamintea de Halloween) etc. Sau ai mai putea sa scrii ceva despre istoria Angliei ( regina, razboi ), foarte interesant este si sa sri despre The Great Plague.ai destul material pe internet. Spor la treaba si bafta

3 răspunsuri:
| emma_8868 a răspuns:

Despre Coca Cola

| Alexandra101112 a răspuns:

Ce ai spune daca ai face un proiect despre pinguinii imperiali(emperor penguins)gen.:,, Save emperor penguins''si scrii si tu despre viata lor si lucruri dintr'astea! Sper sa le placa!love struck