| Raulbabas a întrebat:

Ce rechizite trebuie in clasa a 8-a?

2 răspunsuri:
| lovecats123 a răspuns:

Caiete(îți sugerez studențești,+80file), dosare +folii, creioane, pixuri, un stilou bun, coperți, radieră, compas și trusa de geometrie, o harta cu Romania pentru geografie, pix cu mina, rezerve stilou, markere colorate, postituri, o agendă... Bafta la examen

| EmmaEu a răspuns:

Aceleasi ca cele de pana acum: pixuri, creioane, compas, radiera, caiete dictando, caiete de mate. Ce iti trebuie cel mai mult sunt culegerile cu teste, ti le recomand pe cele de la editurile Art si Paralela 45, sunt exact ce iti trebuie, si pentru romana si pentru mate. Succes la examen! Daca ai vreo nelamurire, ma poti intreba!