| ily_8577 a întrebat:

Ce romane care le-ati citit v-au placut?

7 răspunsuri:
| aneta a răspuns:

Scrisori de la Sam- James Patterson:X
Si Enigma Otiliei, doar ca nu l-am terminat de citit tothee hee

| filaret03 a răspuns:

Jules Verne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Scrisoare de dragoste" de Mihail Drumes(mie chiar mi-a placut, la inceput e plictisitor, dar dupa asta, nu mai lasi cartea din mana, crede-ma)

| Leylla a răspuns:

La Medeleni de Ionel Teodoreanu( 3 volume). Este un romal superb.Este si haios, si romantic uneori si dramatic.Le imbina pe toate. Sper sa il citesti!

| oanamk22 a răspuns:

Enigma otiliei
patul lui procust
cel mai iubit dintre pamanteni

| Skadreddy a răspuns:

Elevul Dima dintr-a 7a love struck.
Iar acum... Citesc Singur pe Lume.
Şi Alyson Noel - Evermore (ţi-o recomand cu cea mai mare plăcere)

| lucikita a răspuns:

Cine a citit Ivanhoe de Walter Scott?