| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a dat anul acesta la testarea de la liceul de arte "CARMEN SYLVA",domeniul arhitectura, arte ambientale si design? (FUNDA)

Răspuns Câştigător
| Adrianetc a răspuns:

La arhitectura : un cilindru, un cub si piramida patrulatera, si a-l doliea perspectiva. obiecte "taiate" si colorate cu 2 culori. parca era galben si albastru.

| Veronica15 a răspuns (pentru Adrianetc):

Stii ce s-a dat la acelasi liceu, dar la domeniul arte plastice si decorative?

| Adrianetc a răspuns (pentru Veronica15):

Nu stiu. am dat decat la arhitectura

| Veronica15 a răspuns (pentru Adrianetc):

Oricum, iti multumesc

| Adrianetc a răspuns (pentru Veronica15):

Daca vrei sa intri va trebuii sa faci pregatire personal cu un profesor de acolo. eu nu am facut pregatire. am fost de vreo 7 ori la liceu ala cu inca 30 de insi. si am probele dar nu am avut medie. sper ca tu sa ai mai mult talent. sper sa intri si pentru mine big grin