| anonim_4396 a întrebat:

Ce se face la facultatea de limbi si literaturi straine, sectia limbi moderne aplicate cadrul universitatii bucuresti? exista vreo specializare spaniola-engleza sau germana in loc de spaniola etc?

Răspuns Câştigător
| cosmina05 a răspuns:

Da.engleza si alegi intre(germana,franceza,italiana,spaniola, rusa, ceha).si eu dau la asta.pentru linistea ta iti ofer si link-ul http://www.ciocp.ro/content/view/33/51/ mai uita-te pe site ca sunt si mediile cu care s-a intrat.etc