| Omenire a întrebat:

Ce se intampla cand, in corpul unui om se gasesc dispozitive de localizare similare cu cele care li se pun animalelor?

5 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

Te-o rapit extraterestrii inseamna

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic, ti le poti scoate si atat.
Probabil ca a existat un motiv de ti s-au pus, dar la feld e suor se pot elimina, la cererea ta.

| Omenire explică (pentru Violleta2022):

Dar pedeapsa pentru aceste chestii care este? Nu sunt animal, deci trebuie sa existe o pedeapsă pentru acele persoane

| Omenire explică (pentru Omenire):

Cand o persoana suferă de schizofrenie, medicii au dreptul de a baga astfel de chestii intr-un corp uman? La astfel de cipuri ma refer. Stiam ca pedeapsă pentru asta este moartea, din auzite.
Ce spui tu (ca nu li se pot intampla nimic persoanelor care baga astfel de cipuri in oameni) nu are legătură cu realitatea pedepsei, domnisoara. Indiferent de boală de care suferă o persoana, nimeni nu are voie sa bage asa ceva intr-un corp uman, nu suntem animale! Din aceasta cauza am intrebat care este pedeapsa pentru asa ceva, dar cred ca amândoi ne gândim la lucruri diferite. Multumesc!

| Bizon95 a răspuns:

DUDE, dispozitivele care se pun animalelor sunt MARI
si NU se pun in corpul lor ci in general in jurul gatului
in interiorul animalelor se pun numai la caini de obicei (animale de casa care pot fugi, in general) si nu localizeaza ci doar identifica

deci, cred ca faci o confuzie serioasa, poti sa ne spui exact despre ce e vorba, poate iti dam o explicatie mai la obiect