| andreealitllesmileAndreea a întrebat:

Ce se intampla daca ai restante la o facultate din UPB? Exista sansa sa pierzi locul in camin anul viitor, chiar daca dai toate restantele in toamna?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa se spune, insa te asigur ca sunt suficiente locuri la camin. Nu iti face griji. La fel este si cu locurile la taxa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai chill ca unu din camera n-a platit un an intreg caminul si are 14 restante acumulate si tot e in camin. Raman foarte multe locuri.

| lalaura94 a răspuns:

Eu acum vreo 6 ani cand eram la UPB la automatica, am intrat cu 4 restante in anul 2 si nu am avut nici o problema cu locul in camin.