| Alpina a întrebat:

Ce se intampla daca am situatia(media) neincheiata la sport, pe primul semestru? (Tinand cont de situatia pandemica)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar ce s-a intamplat cu restul clasei, in situatia pandemiei, nici ei nu au mediile incheiate?
Probabil ca nu se va lua in considerare obiectul "educatie fizica si sport" si media generala se va aduna si impartii, fara media de la sport.

| sierra1 a răspuns:

Nimic deosebit, in primele 6-8 săpt după ce incepe sem II, iei note și gata, l-ai incheiat și pe I

| daniel889 a răspuns:

Eu zic sa-i spui profesorului ca e putin cam absurd, tu erai in curte (sau in fata blocului) si faceai sport atunci cand restul clasei dadea din maini in fata monitorului. Tu ar trebui sa fii ala cu media incheiata si ceilalti nu! Doar tu "faceai sport" cand ceilalti erau online. Nu pot sa cred in ce tara traim, totul e de-a-ndoaselea.