| Etro a întrebat:

Ce se întâmplă dacă in ziua examenului am temperatură? Dacă nu dau examenul mai am o altă șansă?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Da, ai se replanifică in altă dată

| GabiDumitrescu a răspuns:

Te baga intr-o sala cu altii care au temperatura si dati frumos examenul. P.S. Ar fi o idee sa iti iei singur temperatura acasa si sa iei si termometrul la tine. Astia au numai mizerii peste tot. Ieri la Carefour Market mi-a luat temperatura - 34.3 Celsius. Fiica-mea la fel. Bineinteles ca amindoi sintem vii si bine-mersi.

| Anonimus1297y a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Tot ieri am fost si eu cu nepotica mea la acelasi market cică ea avea 33, 2 C, iar cand i-am pus eu termometrul acasa avea 36, 3

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Anonimus1297y):

Da, insa acasa nu i-ai luat temperatura la nivelul fruntii cu infrarosu. La nivelul capului pot avea loc variatii de temperatura foarte usor, mai ales cand te bate vintul rece in frunte si dupa intri sa iti ia temperatura...winking

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Presedintele a ajuntat ca pentru elevii care au temperatura exista o alta data, daca nu ma insel, parca in august, cand se pot da din nou examenele. Uita-te pe pagina ministerului de interne pe Facebook si asculta discursul presedintelui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toamna

| ItIsAlright a răspuns:

Ce examen?
Cel de Evaluare Nationala - la anul
Bacul - in toamna
Sesiunea - in toamna

| anonim_4396 a răspuns (pentru ItIsAlright):

De permis laughing glumesc

| AuricaMircica155 a răspuns:

Am vazut azi la stiri ca cei care au temperatura sau care nu se prezinta la examen fiind suspecti de covid, vor da examenul undeva la sfarsitul lunii iunie.Nu mai retin data, dar cauta pe net.
Iti iei temperatura dimineata inainte sa pleci.
Bafta