| Lilithium a întrebat:

Ce se intampla daca mediipe sunt incheiate si eu pe semesttu 1 nu am dat teza nici la istorie nici la geografie. Sunt a 8 a

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu le ai incheiate la obiectele respective.

| Lioana a răspuns:

Iti ramane media neincheiata la materia la care ai ales sa dai teza, ori la istorie ori la geografie. Va trebui sa vorbesti cu profesoara care preda materia aleasa de tine si sa-i spui sa te programeze sa dai teza. Inca mai ai timp sa o dai. Mai sunt 2 saptamani din semestrul I.

| AC4S4 a răspuns:

Nu a dat toată clasa sau doar tu? Se poate să vă fi pus niște note din burtă.

| theforceofgood a răspuns:

O să rămâi cu media şi situăția neîncheiată la materia respectivă şi va trebui să te prezinți la o dată ulterioară ca să dai teza separat. Nu are cum să te lase corigent dacă nu ai nita din teză pentru materia respectivă.