| bonethugz a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu mergi la un examen în sesiune?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Wr3nch a răspuns:

Iti ramane restanta. In functie de facultate il poti da in sesiune de toaman sau urmatoarea sesiune in care are loc. Daca esti la buget poti trece la taxa pentru ca esti neintegralist.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ramai cu o restanta.

| AvalohAlyn a răspuns:

O sa ai de dat o restanta, mai tarziu, la acea materie, la

| Frank51 a răspuns:

Unii profesori iti mai dau o sansa in aceeasi sesiune, intr-o alta zi, dar este cam rar. Daca nu il dai nici atunci, ramai cu restanta si poti da examenul in toamna, in sesiunea speciala sau medicala, apoi poti da anul viitor in primul semestru, si in final in toamna anului respectiv.

| Cameliapantiru a răspuns:

Va trebui să-l susții într-o sesiune de restanțe.

| Julia1188 a răspuns:

Ramai cu restanta!