Întrebare recomandată | Isabel23crina a întrebat:

Ce se intampla daca nu te prezinti la una din probele orale de la BAC? M-am inscris in a doua sesiune si examenele scrise s-au sustinut inaintea celor orale. Va trebui sa repet si probele scrise?

3 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu te prezinti la una dintre probele de bac, indiferent ca sunt orale sau scrise, pici din start bacul, fara discutie.

| InYourMind a răspuns:

Nu ii asculta pe ăștia ca nu știu ca alea orale nu sunt obligatorii știi și dacă nu te prezinti nu ni cio problema mergi, a alea scrie și asta e.

| AndySchleck a răspuns:

Ce se intampla? Te pregatesti atunci de cules capsuni in Spania happy