| 0IoAnA0 a întrebat:

Ce se intampla daca raman corigenta pe primul semestru (cu media 4)?

Răspuns Câştigător
| EmoDoll a răspuns:

Va trebui sa dai din nou in iarna la materia la care ai ramas. Daca nu iei nu inseamna ca ramai repetenta
Daca ramai la sfarsit de an si nu iei in vara atunci ramai repetenta!
Funda? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Asta înseamnă că în semestrulII trebuie să ai o medie de cel puţin 6!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca in al doilea semestru vei avea o medie mai mica de 6 vei da corijenta la vara la materia respectiva. Daca vei avea media 6 sau mai mult, vei trece fara probleme.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu se intampla nimic, nu te omoara nimeni insa trebuie sa te straduiesti ca pe al doilea semestru sa ai media macar 6, iar daca se poate, chiar si mai mare de 6[nu de alta dar vei avea nevoie pentru a nu da corigenta la materia respectiva]!

| Ghost89 a răspuns:

Pe al doilea semestru trebuie sa iesi cu 6, sa iti iasa media generala 5 happy

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Trebuie sa iei cel putin un 6 pe al doilea semestru ca sa iti iasa media 5.

| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Buna.Nu se intampa nimic dar daca in al doilea semestru iti iese media mai micamde 6 dai corigenta in vara.

Succes

| EmoDoll a răspuns:

LoL nu as vrea sa raman corigenta...

| Linna_CatHu_1998 a răspuns:

Pai daca ai pe primul 4, iti trebuie pe al 2 lea media 6 ca sa iti iasa media 5winking