| AnnAnne a întrebat:

Ce se intampla, mai exact, la o sesiune de comunicari? Trebuie sa sustin o lucrare la un eveniment de genul asta si nu stiu nimic laughing...am voie sa mai arunc un ochi pe foaie? Sa folosesc o prezentare Powerpoint? Orice detaliu e binevenit... OFER FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| IoAlexandra a răspuns:

La o astfel de prezentare, trebuie sa folosesti un powerpoint si ai voie sa mai arunci un ochi pe foarie. trebuie sa fi fluenta si sa nu te pierzi in detalii. nu trebuie sa citesti tot ci, doar un rezumat. este important sa zambesti ca sa lasi o impresie buna si sa pari foarte sigura pe tine. BAFTA!