| anonim_4396 a întrebat:

Ce se mai aude de facultati, tot online raman si din octombrie?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se preconizeaza o intalnire cu sindicatele din invatamant. Vom vedea dupa aia!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce mișto ar fi sa citim in viitor

| GPA a răspuns:

Depinde de evoluția pandemiei. Se menține numărul ridicat, iar ieri a fost înregistrată și o creștere record, bănuiesc că admiterea se va susține online prin concursul de dosare în continuare, până când nu vor mai exista cazuri posibile de infectare cu Covid. Comisiile și conducerea instituțiilor de învățământ fac tot posibilul pentru a preveni infectarea cu Covid, adică prin înscrieri online, evident, cu prezență la sediul facultății pentru depunerea actelor în original.