| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca un copil creste fara tata ca un adult?

8 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu va sti cum sa se comporte in relatiile pe care le va avea pentru ca nu a avut un model in parintii lui. Ceva va lipsi din el tot timpul iar el nu-si va da seama ce.

| FaraNume1245 a răspuns:

Exact ce se poate întâmpla și cu un copil care crește cu tată.

| QElenaBoghiu a răspuns:

O să simt lipsa tatălui.
Alții devin rebeli din cauza asta.
Eu am crescut fără tata, nu am simțit lipsa lui pentru ca am înțeles sitoatia, el era alcoolic.
Într-un fel îmi era mai bine fără el.

| anonim_4396 explică (pentru QElenaBoghiu):

Daca n-ai trait cu tata, trebuie sa iti dai seama ca mama ta, a dus nu numai o greutate in spate, ci si pe ale altora. nu ii simti lipsa acum, dar o sa ii simti lipsa cand o sa mai cresti happy

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am trăit cu el pana la 9 ani.
NU cred ca vrei sa trăiești prin ce am trebuit eu cu mama din cauza lui.
Mama e fericită cu tatăl vitreg.
El de atunci nu ne a mai vizitat.

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat sa mai cresc? rolling on the floor am 21 de ani

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Scz pentru greșelile gramaticale. sper să înțelegi

| anonim_4396 explică (pentru QElenaBoghiu):

Fizic sau psihic? sau te-ai oprit la amadoua la 21 ani? o sa ai o mare surpriza la 30 ani happy te las pe tine sa descoperi laughing