| Anonimus628401 a întrebat:

Ce se va întâmpla cu corigenții pe semestrul al doilea la o materie din cauza deciziei luate de Iohannis pentru închiderea școlilor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cei care n-au obtinut cel putin media 5 pe sem.II nu sunt corigenti, pentru corigenta conteaza media anuala, aceasta trebuie sa fie de cel putin 5.
In orice caz, daca un elev ramane corigent, va sustine examen de corigenta, posibil in luna august.

1 răspuns:
| ilie a răspuns:

Se va raspunde si la aceste intrebari la momentul potrivit.Cei in cauza acum au timp sa se pregătească pentru a nu fi luati pe nepregatit. Faceti tot posibilul deoarece timpurile sunt schimbătoare si nu se stie ce va fi maine.