| Cuculina a întrebat:

Ce știți despre Colegiul"Spiru Haret"din Ploiești? Vreau să merg pe filologie.Se face carte? Profesorii cum sunt?

3 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

Eu sunt la Spiru in Suceava...e un liceu bun si strict cel putin dupa parerea mea.
La noi profesorii sunt ok... logic mai sunt si de aia retarzi dar asta-i viata. = )

| Laila12Izabela a răspuns:

E un liceu si eu vreau acolo, unii profesorii de la mate-info sunt răi.In rest, ca in orice alt liceu.

| VladVladVladVladdie a răspuns:

Eu stiu ca se face carte In Spiru cel puțin la mate info sunt anumiti profesori la care inveti foarte mult pentru un 5-6.La filo nu știu dar stiu ca sunt profesori interesati.Aici intrat la Spiru la Filologie pana la urma?