| Vernusio a întrebat:

Ce stiti despre Liceul Particular,, Marin Coman" din Galati.Cat e taxa? Sunt profesori buni?

6 răspunsuri:
| Nilsson a răspuns:

Chiar cunosc pe cineva care a terminat la Marin Coman, a facut insa la frecventa redusa.
La frecventa redusa se duceau copii de bani gata sau cei care au abandonat candva scoala sa plece in strainatate si apoi s-au intors in tara, deci erau pe acolo si persoane de 30 de ani, iar nivelul mi se parea foarte slab.
Nu stiu la invatamant la zi cum o fi.

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru Vernusio):

Pai daca notele se puneau doar pe niste teme si referate de 2 lei, iti dai seama ca nu se putea invata mare lucru acolo.
Tu esti din Galati? happy

Răspuns utilizator avertizat
| Nilsson a răspuns (pentru Vernusio):

Da, sunt din Galati. Te gandeai sa intri la Marin Coman, sau ai intrebat pentru un prieten?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.liceulparticularcoman.ro/ dai la admitere si aflii totul.