| anonim_4396 a întrebat:

Ce studii trebuie sa urmez pentru a deveni ufolog

Răspuns Câştigător
| corolav a răspuns:

Nu cred că există facultăți de acest profil în România. Poate în străinătate.
Dar, atîta timp cît nu există confirmarea existenței ozn-urilor, e puțin probabil că cineva în lumea aceasta s-ar apuca să investească ceva concret în acest domeniu.
Așa cum spunea și azure, prin alte țări ( dar cred că și pe la noi ) există o serie de cluburi, de societăți care dezbat astfel de subiecte, studiază fenomenul dar, doar atît, cred.

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Nu cred ca exista in Romania asa ceva thinking poate in strainatate dar din cate stiu eu sunt organizatii sau institutii specializate pe asa ceva thinking nu cred ca exista o facultate sau ceva anume thinking