| Albert1358 a întrebat:

Ce trebuie sa fac daca clasa in care am fost repartizat la liceu nu are destui elevi? Știu că se desființează clasa, dar unde o sa fiu repartizat în continuare, la următoarele opțiuni?

Răspuns Câştigător
| InteractiV a răspuns:

Da, in cazul in care clasa la care ai fost repartizat se va desfiinta, in mod automat vei fi repartizat la urmatoarea optiune pe care ai avut-o si tot asa in mod repetat pana cand ajungi intr-o clasa in care numarul de elevi minim, este atins. Mult succes.