| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ati dat anul trecut bacul la biologie si ati luat, dupa ce ati invatat? Sau cei care dati anul acesta la biologie dupa ce invatati? Eu nu am mai facut biologie din clasa a 10-a si acum dau la biologie si as vrea sa stiu dupa ce sa invat si eu.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Prin urmare o sa dai din clasa a 9a si a 10 a, biologie vegetala si animala, te duci la librarie si ceri 2 memoratoare de biologie pentru clasa a 9a si a 10a inveti din ele o sa-ti fie mult mai usor! Acolo ai desene, exemple! E undeva la 5 lei un memorator. Eu am dat biologie, am invatat dupa memoratoarele acelea am luat 9.80

Poti incerca si diverse manuale de biologie pentru clasele respective. Informatiile nu ar trebui sa difere foarte mult intre ele.

Alte răspunsuri
10 răspunsuri:
Alte răspunsuri