| anonim_4396 a întrebat:

Cei care ati dat deja examenul de capacitate din clasa a8a,cum v-ati pregatit? Si ati luat nota mai mare decat la simulare?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am invatat de la inceputul anului cu pregatire atat la romana cat si la matematica. Si da, am luat note mult mai mari la examen.

| JX2King a răspuns:

Nu e un examen greu, atata timp cat inveti ce trebuie.Simularea pentru el e mult mai usoara decat testul in sine, si daca iei nota buna la simulare, o sa iei si la capacitate.Nu iti mai face atatea griji.