| onutzaskumpik a întrebat:

Cine a mai facut cursurile Eurocor?

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Eu zic ca merita, sunt la a doua luna si deja stiu limba mult mai bine big grin. Pe primul curs vei da mai mult deoarece trebuie platita si taxa de inscriere, iar in rest doar cat costa cursul. Scrie pe site pretul pentru fiecare curs. Eu dau 80 de lei. Bafta happy

4 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Eu happy le-am inceput luna trecuta.

| onutzaskumpik explică (pentru DayByDay):

La ce categorie?

| DayByDay a răspuns (pentru onutzaskumpik):

Engleza.

| onutzaskumpik explică (pentru DayByDay):

Aham... Ok. Si merita? As dori un curs de design dar nu stiu daca merita intr-adevar. Tu cat ai dat pe curs?

| DayByDay a răspuns (pentru onutzaskumpik):

Eu zic ca merita, sunt la a doua luna si deja stiu limba mult mai bine big grin. Pe primul curs vei da mai mult deoarece trebuie platita si taxa de inscriere, iar in rest doar cat costa cursul. Scrie pe site pretul pentru fiecare curs. Eu dau 80 de lei. Bafta happy