| Antisistem11 a întrebat:

Cine au fost cei mai inteligenti oameni din toate timpurile?

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Samanii, vracii, calugarii, preotii. Au vazut ca pot manipula oamenii in scopuri proprii. Problemele au aparut mai grav cand sefii de trib, capeteniile, voievozii regii etc au vazut ca e un lucru bun...
Ati inteles cred ideea! Istoria nu minte in esenta.
Si acum, dupa atata timp, puteti vedea. ( extorsiunea unui terasament, o apa.laughing

8 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Care fructe sunt mai bune?

| Antisistem11 explică (pentru CodrutElian1990):

The forbidden fruit.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Antisistem11):

Daca este interzis nu poti sa-l compari cu altul. Doar daca pacatuiesti, asa cum fac eu.happy

| Werrich a răspuns:

Germanii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gusticel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar tu

| Antisistem11 explică (pentru anonim_4396):

De asta nu m-am îndoit niciodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare că ei: https://www.google.com/......i-15554029