| reallike a întrebat:

Cine credeti ca va castiga romanii au talent, raspunsul bine argumentat primeste funda

Răspuns Câştigător
| brokenkid a răspuns:

Narcis iustin simplu are o voce poate singura din lume.

8 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Ioana rotaru pentru ca ea se straduieste si asa mica fiind, putini din lume au pasiunea ei.Narciss Iustin,Adrian tutu,s-au nascut sa cante,dar, ea a depus efort ca sa isi poata indeplini visul, eu o cred o invingatoaRE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis cu celebra bucata cintata de Sissel "Printul Igor".De unde sa se stie de inainte cine va cistiga ceva lasat la alegerea publicului care in marea majoritate e total paralel cu muzica culta?

| ValiNebunu a răspuns:

Baiatu acela cu mingea de foc funda plzz

| Adriana5827 a răspuns:

Nu stiu...dar sper ca Adrian Tutu...pentru ca pe langa povestea lui incredibil de trista are si un talent extraordinar.

| Alexandra_6947 a răspuns:

Sper ca Adrian Tutu pentru ca are talent si o poveste foarte trista

| roxy2001 a răspuns:

Tutu adrian are talent si cu povestea lui foarte trista a impresionat o groaza de lume.

| aly_9751 a răspuns:

Eu sper se castige adrian tutu deoarece canta super

| anitagi a răspuns:

Adrian tutu, are talent si cel mai important e ca prin talentul lui exprima realitatea, si in plus cred ca el are cel mai mult nevoie de acei bani.