| i86e2 a întrebat:

Cine e cel mai extraordinar om care a existat vreodata?

Eu as alege intre Buddha, Gandhi si Einstein, dar cred ca l-as alege pe Einstein, fiindca imi place stiinta.

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Fiecare este extraordinar in felul propriu insa nu inteleg de ce nu l-ai inclus si pe Iisus. Eu l-as fi ales pe el deoarece sunt mai "atrasa" de spiritualitate insa, in lipsa lui, il aleg pe Gautama Buddha.
Pe de alta parte, nici unul dintre acestia 3 nu o bate pe mama mea la importanta si la lucurile extraordinare pe care le-a facut pentru mine, asa ca si ea se inscrie in categoria asta ( pentru mine, evident). happy

| i86e2 explică (pentru FeliciaCorinaA):

Nu l-am inclus pe Isus fiindca Buddha si Gandhi mi se par net deasupra lui, desi si Isus a fost un om extraordinar.

3 răspunsuri:
| Apocaliptic a răspuns:

Si eu l-as alege pe Einstein.

| Sakura25 a răspuns:

Mama,clar.apoi Iisus.Nu ma prea impac cu stiinta...am prea multe dileme legate de viata de zi cu zi laughing