| Casiana_Nady_1992 a întrebat:

Cine este Ariana Grande?

15 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Mai multe poți afla de pe wiki la http://ro.m.wikipedia.org/wiki/Ariana_Grande sau pe arianagrande.com.
Are și cont de socializare: https://www.facebook.com/arianagrande
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ariana Grande este o actrita, cantareata americana happy

| Prezidentul a răspuns:

O cantareata de muzica pop, care se remarca prin aspectul ei de piti.

| Pardelian a răspuns:

O cantareata de muzica pop

| Carla01 a răspuns:

Ariana Grande laughing
Ariana Grande-Butera, cunoscută profesional ca Ariana Grande, este o actriță, cântăreață și cantautoare americană. Grande a debutat în actorie în 2008, jucând rolul lui Charlotte în musical-ul 13 la Broadway.

| Casiana_Nady_1992 explică (pentru Carla01):

Numai acum cateva zile am auzit de ea big grin

| AlexaGabriela94 a răspuns:

Este o cantareata din America! Are doua albume lansate si se bucura de un real succes pe plan international! Mai multe detalii le poti gasi pe wikipedia!

| mariaaaaaaa11 a răspuns:

Este o cantareata din Anglia, foarte cunoscuta.

| PedoBarbie a răspuns (pentru mariaaaaaaa11):

Din Anglia e mama ta. Ea e din Florida cu rădăcile italienești.

| Casiana_Nady_1992 explică (pentru mariaaaaaaa11):

Eu nu prea am auzit de ea laughing

| PavelLarisaIonela a răspuns (pentru mariaaaaaaa11):

Nu este o cântăreața din Anglia este din America

| Lupoaicamov a răspuns (pentru PedoBarbie):

Ma-ta e din Florida, smr ce prosti