| TC3 a întrebat:

Cine este la facultatea Ovidius din Constanta inscris la actorie? Imi puteti spune cate ceva despre admitere? As vrea sa ma pregatesc dar am nevoie de mai multe detalii. Daca trec admiterea pot intra la fara taxa? Si ce ar trebui sa pregatesc?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie decat sa treci cu brio de conditiile impuse la admitere, conditii pe care cu siguranta le stii, daca doresti sa devii actor.

| TC3 explică (pentru neutrino):

Da..ma interesa un sfat o chestie....cam ce ar trebui sa fac big grin