| xForSpeedx a întrebat:

Cine imi argumenteaza si mie in minim 10 randuri ca poezia "lasa-mi toamna..." de Ana Blandiana face parte genului liric, primeste vot si FUNDA, cu citate cu ce vreti numai argumentati.

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Sper,din tot sufletul, ca nimeni să nu o facă! Să-ţi faci singur/ă lecţiile!

| andrei377 a răspuns:

Fix asta ii intereseaza pe oameni,sa iti faca tie argumentari ca alceva n-au ce face, nu? Fa-ti-le singur lectiile!,, Caci a celor zlabi cu duhul va fi Imparatia Cerurilor''
Slabi cu duhul adica prosti ca tine