| Ciobanu_Dragos_1978 a întrebat:

Cine imi face si mie o prezentare powerpoint cu cele 7 minuni ale lumii in engleza?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

Pe bune? E foarte simplu, doar copiezi poze si texte de pe Google si le lipesti acolo dupa salvezi fisierul Power Point. Nici atata nu stii?

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Secretara ta. Desi nu face parte din obligatiile de baza ale unei secretare, poti sa ii ceri secretarei sa iti faca prezentarea, tu ii dai numai ideea de baza pentru fiecare minune. Daca ai si asistent, e si mai bine, e una din sarcinile care se pot delega asistentului.

| MihaiNicu23 a răspuns:

RAspunde la mesaj ca o sa primesti un power point.