| Clasic a întrebat:

Cine imi poate spune mai exact ce inseamna "inhibitie latenta" si cum se manifesta, cum o detectezi?

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

He,he,he..."unii clacheaza brusc iar altii o fac lamentabil". Sfirsitul e acelasi numai ca ne amageste timpul.

| Clasic explică (pentru harciog):

Stiam ca oamenii care sufera de asa ceva sunt catalogati "genii", gresesc?

| harciog a răspuns (pentru Clasic):

Si la ce foloseste geniul? Chiar ca te lasi dus de val aici. Vrei sa lasi ceva pentru posteritate? La ce ar folosi posteritatii? Clacarea trebuie acceptata.

| Clasic explică (pentru harciog):

Posteritatii i-ar prinde bine inventii pentru timpul respectiv, desi, nu vad rau in a fi un geniu, stiu ca "geniile" mor majoritatea in medie de 39-40 de ani, dar nu vad nimic rau in a fi unul. PS : Vorbesc la general, nu fac aluzii spre mine sau alte chestii de gen. Doar o simpla curiozitate!