| SashaMiic a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu niste siteuri? In felul urmator la mate vreau niste exercitii pentru clasa a 7 -a cu rezolvari! si sa fie exercitii de semestru I! Si la romana tot asa exercitii de a 7-a Cat mai mult daca se poate cu rezolvari! Minim 3 siteuri la fiecare mate/ romana
Cine Imi da cele mai multe are funda!

Răspuns Câştigător
| fetelerebele a răspuns:

Pai eu iau sunt si eu in cl 7 si de obicei scriu de la google sau scriu didactic exrciti la romana sau la mate sau fizica acest site ii folosesc si profesori poti sa iti ei si lecti de acolo boon cam atat stiu eu sper ca team ajuta sii.....bafta la facut multe ex

| SashaMiic explică (pentru fetelerebele):

Iti dau fundawinking ca n-am cui sa eu dau laughing)! Lasa-mi un PM cu id tau! Te rog!

| fetelerebele a răspuns (pentru SashaMiic):

laughing culmea deci de asta mi-ai dat funda ca nu mai ai raspunsurideci nu te-am ajutat

3 răspunsuri:
| delia567 a răspuns:

Cel mai bun e www.lectiademate.ro. funda, funda, fuuuuuuuunda