| Vampire_2063 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine la matematica, geometrie? adica sa imi explica intr-un fel sau altul, ca nu am intelessad

Răspuns Câştigător
| mistikk a răspuns:

Cel mai in masura sa te ajute este profesorul tau te poti duce frumos la el si ii explici ca nu ai inteles si ca vrei sa te scoata la tabla sa iti explice din nou crede-ma o sa iti explice si vei intelege nu fi timida pentru ca asta e datoria lui. Bafta

3 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Daca iti vei schimba avatarul cu altul mai decent iti explic ce vrei. Sincer.

| Sconcsiş a răspuns:

Pai daca nu ai pus textu...

PS: Fa-ti singura tema!

| Vampire_2063 explică:

Nu e vorba de text,"sconcs"!
winking