| andreeaniss a întrebat:

Cine poate sa-mi dea un discurs despre sfarsitul clasei a4a? promit funda!

Răspuns Câştigător
| catalino200 a răspuns:

Dragi profesori-invatatori, dragi colegi, dragi prieteni va multumesc ca ati fost alaturi de mine tot acest timp incercand sa-mi carmuiti drumul spre o viata cat mai decenta, spre cararea educatiei, pe aleea fericirii, pe poteca crestinismului, cand mi-a fost greu tot timpul mi-ati sarit in ajutor, va multumesc pentru toate aceste fericite intamplari si cu greu, cu parere de rau ma despart de voi. Dar sa stiti ca veti ramane mereu in inima si-n sufletul meu!

| andreeaniss explică (pentru catalino200):

Multumesc mult! mi-a fost de mare ajutor!:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aLeXa_6208 a răspuns:

Uite ca anii au trecut repede..Parca ieri eram clasa a I-a si eram grupati 2 cate 2. Acum suntem al sfarsitul clasei a VI-a, ai ne vom desparti de unii colegi.Insa totul merge mai departe.Vom raamne prieteni pentru totdeuna.Va multumesc