| BellaSimpson13 a întrebat:

Cine stie argumente contra folosirii animalelor in experimentele chimice?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| AdelinGrigorescu a răspuns:

Au si ele un suflet la fel ca si noi si simt si ele ce simtim si noiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-pentru ca e inuman sa faci asa ceva
-pentru ca e o insulta la adresa stiintei
-pentru ca si ele au suflet si sentimente si tin la viata lor la fel ca noi oamenii
-pentru ca e un pacat
-pentru ca animalele sufera morti ingrozitoare si se chinuie in mainile unor bezmetici
-pentru ca au drepturi
-pentru ca ne sunt inferioare noua si ar trebui sa ne dovedim superioritatea fiind blanzi si intelepti

http://www.youtube.com/watch?v=LTJcPWHRf_g&feature=related

Pentru ca e groaznic si inuman!

| dreamgirl16 a răspuns:

Hmm thinking Are uu myy bella love struck mi loveely scumpiiiii :X?