| mihdenis a întrebat:

Cine stie cati pitici are Cenusareasa?

Răspuns Câştigător
| Angelique a răspuns:

Niciun pitic, intrebarea asta e deja prea veche tongue

9 răspunsuri:
| iloveusa a răspuns:

0 pitici

| AlexMercer a răspuns:

pe tine te are!

| Ionica9119 a răspuns:

Buna asta! Daca si Cenusareasa are pitici... eu ma voi apuca sa citesc ''Punguta cu 3 nurori'' sau ''Soacra cu 3 iezi'' sau...''Fata babei si merele de aur''.

| Diabolique a răspuns:

Cenusareasa nu are nici un pitic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfi intrebare capcana laughing m-ai prins

| virus29 a răspuns:

Nu m-ai pacalit > alba ca zapada avea 7 pitici si nici aia nu erau ai ei > cenusareasa avea multa cenusa> acu da funda

| aL3XyN0 a răspuns:

Doamne ma, cenusareasa sau alba ca zapada?rolling on the floor.hai ca a fost tare.era o intrebare capcana nu?laughing)...pentru interesul tau are 7 pitici alba ca zapadawinking. CEAW

| hhgg a răspuns:

Nu are